Evropská výstava psů Varšava EDS 2018

Další naše výprava tentokrát mířila do polského hlavního města Varšavy. Vyrazili jsme den předem, abychom všechno stihli včas a nic nezameškali. Na místě mě osobně překvapila přísná bezpečnostní opatření a trochu hrůzu nám nahnala zpráva, že pořadatel nechce pouštět do arealu psy naočkované proti vzteklině vakcinou, která se očkuje na 3 roky. Nic takového, ale v propozicích nebylo uvedeno a tak nakonec pořadatel musel psy pustit. Jinak bylo vše bez problémů a výstava byla hezky připravena. Baltazar i Charlinka se srdnatě pustili do boje ve třídě šampionů , kde jsme sice předpokládali lepší účast než v třídě otevřené, ale jsou to přeci šampioni , tak do téhle třídy patřili :).. 

Výsledky : 

Posuzovala : Carla Molinari -Portugalsko

Brilliance Of Stars Rei Pescador ( Charlinka) ve třídě šampionů  EXCELLENT 3

Balthazar Django Rei Pescador ( Balthazar) ve třídě šampionů EXCELLENT 2

Charlinka s výstavami končí, na jaře by měla být připuštěna velmi kvalitním zahraničním psem a já se těším na štěňátka! Budu moc držet palce ať se všechno podaří !

Zde Charlinky webové stránky : http://www.portuguesewaterdog.cz/ 

Balthazar se určitě bude ještě prohánět ve výstavních kruzích ,a já věřím, že zase někam vyrazíme . Teď bychom se měli objevit v Nitře i s maminkou těchto krásných úspěšných psů Arletkou. Ta by se měla ukázat ve třídě veteránů. 

Tak naviděnou a díky přátelé za krásné chvíle s vámi !!

                                     633220011

 

               65321                                                                   9988774

 Best breeder webdesign Best breeder webdesign

© 2013-2015 Rei Pescador. Tvorba luxusních stránek pro chovatele